Kurum Hakkında Bilgi

Tarihçe


Rentek diyaliz merkezi 2004 yılından beri hastalarına hemodiyaliz hizmeti vermektedir.

Merkezimizin konumu havaalanına 3km,metro ve metrobüse 1 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Merkezimizde 30+1 son teknoloji ürünü cihazlar kullanılmaktadır.Salon sistemine göre hizmet verilmektedir.Diyaliz tedavisinde “Ultra Pure” diyaliz suyu ve toz bikarbonat kullanılmaktadır.

Hastalarımızın aylık ve acil tüm tetkiklerini yapabilen merkez içinde labarotuarımız bulunmaktadır.Misyon / Vizyon


"İnsana Saygı duyan, hastalarının en modern teknoloji ve dünya kalitesinde verilen sağlık hizmetini hakettiğine inanan politikasıyla, hasta ve hasta yakınlarının kendilerini evlerinde hissedecekleri ve güven içerisinde tedavilerini devam ettirecekleri rahat, huzurlu ve konforlu bir sağlık merkezi olmak"

"En yüce değer bilgi, en üstün hizmet insana hizmettir" inanç ve anlayışı bizim için bir yaşam felsefesi ve tarzıdır. Rentek ileri teknolojiyi kullanarak hastalarına en uygun tedaviyi sunmayı amaç edinmiştir.

"Hijyenik, modern, insana saygılı ve bilimsel sağlık hizmetleri sağlayarak hasta ve hasta yakınlarının yaşam kalitesini arttırmaktır."Hedeflerimiz


Sağlık konusunda hastalarımız için bir çözüm ortaği olmayı ve hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntı da bile hastalarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlamayı hedefliyoruz

Kurumumuz için, en önemli basari göstergelerinden biri hasta memnuniyetidir. Bunun için, bizden hizmet alan hastalarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettigimiz sonuçları, sunduğumuz hizmetleri gelistirmekte kullanacağız. 


Değerlerimiz